6 + 10 =

adwokat Marcin Malinowski

+48 791 35 16 09 

adwokat@marcinmalinowski.pl 

zobacz profil

* W trosce o Państwa wygodę i czas, proszę o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty telefonicznie lub za pośrednictwem pocztyelektronicznej.

polecany adwokat trójmiasto
polecany adwokat trójmiasto

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że życie codzienne w rzeczywistości jest oparte na niezliczonej ilości norm prawnych. Jeśli popadniemy z nimi w konflikt lub staniemy się ofiarą ich złamania, konieczna jest pomoc, jaką oferuje kancelaria adwokacka Warszawa.

Rzeczywisty zakres pracy prawnika

Wbrew pozorom, współpraca z prawnikiem nie jest potrzebna tylko wtedy, gdy zostajemy oskarżeni w procesie karnym. Rolą jurysty nie jest wyłącznie bronienie przestępców. Adwokat może również być pełnomocnikiem osoby pokrzywdzonej. Ponadto jego praca nie ogranicza się wyłącznie do przesiadywania w sądowych ławach. Prawnik prowadzi również inne działania, takie jak np. pomoc w rozwiązywaniu problemów administracyjnych, mediacje w sporach rodzinnych lub biznesowych. Udziela także porad prawnych każdemu, kto umówi się z nim na spotkanie. Jak zatem widać, zakres działań jurysty jest bardzo szeroki. Sprawia to jednak, że może on pomóc o wiele większej liczbie interesantów, przychodzących doń z różnymi problemami.

Wpływ działań jurysty na życie codzienne jego klientów

Powyższe przykłady pokazują, że wizyta u prawnika nie czyni z nas przestępców. Dlatego nie ma się czego wstydzić, przychodząc do takiego miejsca, jak kancelaria adwokacka Warszawa. W istocie, adwokat może pomóc nam w rozwiązaniu wielu problemów dot. prozy codziennego życia. Dzięki niemu możliwe będzie podjęcie walki o swoje prawa w urzędach czy przeciwko nieuczciwemu pracodawcy. Pomoże nam szukać ratunku w razie konieczności ucieczki od niebezpiecznego współmałżonka lub w przypadku chęci zakończenia niesatysfakcjonującego związku małżeńskiego. Z jego strony możemy jednak liczyć również na mediacje, które pozwolą nam na rozwiązanie wielu spraw polubownie, przy niemal całkowitym pominięciu drogi sądowej.

Empatia i zrozumienie

Kancelaria adwokacka Warszawa jest punktem prowadzonym przez prawników oddanym swojej pracy. Oznacza to, iż wykazują oni empatię i chęć pomocy w stosunku do swoich klientów. Dzięki temu przychodzący do biura interesant ma pewność, że zostanie wysłuchany i zostanie mu udzielona odpowiednia pomoc.