Adwokat od Spraw Karnych w Warszawie – KONTAKT

Adwokat od spraw karnych, podatkowych i cywilnych w Warszawie

Każdego dnia zarówno osoby fizyczne, jak i firmy stają przed wyzwaniami w procesach sądowych i postępowaniach przygotowawczych. W codziennym życiu mierzą się z zagadnieniami podatkowymi i finansowymi. Często potrzebują fachowego wsparcia.

Marcin Malinowski to adwokat, który jest niezastąpionym doradcą i wiernym obrońcą zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Podstawą jego sukcesów jest wykształcenie oraz uprawnienia prawnicze i finansowe, w tym z zakresu International Business. Największą siłą jest natomiast doświadczenie zdobywane od 2013 roku w roli członka Izby Adwokackiej w stolicy.

Głównymi specjalizacjami Marcina Malinowskiego są prawo procesowe, podatkowe i finansowe. Działa również jako adwokat od spraw karnych w Warszawie i nie tylko. Umiejętnie reprezentuje, skutecznie broni i pomaga nawiązywać profesjonalny kontakt z organami państwowymi. Ma rozległe doświadczenie w rozwiązywaniu sporów na etapach przedsądowych i przedkontrolnych, w tym w przygotowaniu kompleksowej strategii postępowania. Współpracuje z doświadczonymi i cenionymi na rynku prawnikami z Jankowski & Stroiński JSLegal. Z sukcesami pracował w BIG4 oraz Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Klienci kancelarii

Adwokat Marcin Malinowski specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, ale pomaga również osobom prywatnym. Znajomość języków angielskiego i niemieckiego oraz nauka chińskiego pozwalają mu dodatkowo świadczyć usługi dla obcokrajowców. Ma wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz mediacyjne, co przekłada się nie tylko na dobry kontakt z klientami, ale i na owocny dialog z organami państwowymi. Każda usługa, niezależnie od rodzaju sprawy, od pierwszego kontaktu jest objęta tajemnicą adwokacką i obrończą, co zapewnia klientom anonimowość i dyskrecję.

Specjalizacje adwokata

Kontaktując się z kancelarią, klienci mogą liczyć na wsparcie adwokata w sprawach:
• karnych,
• karno-skarbowych,
• podatkowych i administracyjnych, w tym funduszy europejskich ze szczególnym uwzględnieniem karuzel podatkowych,
• cywilnych, w tym gospodarczych (np. budowlanych, transportowych, deweloperskich, prawa nieuczciwej konkurencji),
• white-collar worker crimes oraz sprawach z nimi związanych.

Kancelaria zapewnia pomoc i reprezentację w postępowaniach rozstrzyganych przed organami podatkowymi, skarbowymi oraz ścigania, urzędami, sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed jednostkami prokuratury, US, KAS, CBŚP, ABW, JWPU, Strażą Graniczną, Służbą Celno-Skarbową i Policją.

8 + 5 =

adwokat Marcin Malinowski

+48 791 35 16 09 lub +48 22 542 40 40

adwokat@marcinmalinowski.pl lub
marcin.malinowski@jslegal.pl

zobacz profil

* W trosce o Państwa wygodę i czas, proszę o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty telefonicznie lub za pośrednictwem pocztyelektronicznej.

Adwokat od spraw karnych Warszawa
Adwokat od spraw karnych Warszawa